About

szczerze powiedziawszy ujawnianie szczegółowych danych osobowych źle mi się kojarzy, a zresztą i tak większość ewentualnych czytelników wie, kim jestem, a reszta, zdaje się, że nie musi wiedzieć zbyt dokładnie.

Lolinka. dla przyjaciół, męża, internetu – nadal Lolinka. urzędnicy jednak nie chcą się do tego przekonać.
choć z wyglądu nadal przypominam gorącą [ekhm…] piętnastkę [a może to już tylko moje pobożne życzenie?], naprawdę jestem pełnoletnia – coraz bardziej wręcz [ur. 7.09.1987r.].
z pochodzenia bełchatowianka, obecnie mieszkanka Warszawy i prawdopodobnie to się jeszcze przez jakiś czas nie zmieni.
od 13. września 2008 – przeszczęśliwa żona. od mniej więcej tego samego czasu – równie szczęśliwa mamusia:)
studentka – chwilowo jeszcze – drugiego roku pedagogiki na UKSW, w planach na przyszłość mam jeszcze kilka kierunków, ale co z tego uda się urzeczywistnić to zobaczymy.
edit 10.1.11: obecnie to już czwarty rok pedagogiki, nadal UKSW, a kilka innych kierunków, pewnie pozostanie w sferze marzeń :)
hobbystycznie pisarka [ale tylko bloga], czytelniczka [nie powiem, że wszystkiego co wpadnie w ręce, ale jednak namiętna], artystka plastyczka [świeżo odnowiony talent rzekomy, zobaczymy jednak co z tego będzie], kucharka [z doskonałymi efektami, czego najlepszym dowodem jest Mąż:P], a przede wszystkim straszliwa maruda – co powszechnie wiadomo.
zdeklarowany katol [czy to się odmienia?].
zainteresowania podyktowane przede wszystkim kierunkiem studiów – niespodziewanie pedagogika bardzo mnie wciągnęła, jak również inne dziedziny, nieco luźniej ze studiami związane – psychologia, katolicka nauka społeczna [jak to się pięknie nazywa:)], biologia.
planów na przyszłość nie robię, ale mam masę marzeń, przede wszystkim związanych z moją karierą zawodową, której nie zamierzam robić:)
blogowa weteranka – z niewielkimi przerwami, a za to bardzo licznymi przeprowadzkami – w internecie obecna od około ośmiu lat.
edit 10.1.11: no to chyba niedługo stuknie dycha… :)

kontakt imejlowy: ruda1987@o2.pl
albo gadugadowy: 1224877

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s