2003.11

[ :'( ]
Cholera, cholera, cholera!
Jak też łatwo człowiekowi popsuć humor!
Byłam sobie dzisiaj na angielskim i moja koleżanka powiedziała mi coś bardzo smutnego a mianowicie to, że jej kolega z gimnazjum nie żyje. Miał krwiaka mózgu, ale nie wiedział o tym, bo nikt mu nigdy nie robił żadnych badań, po prostu nic nie wskazywało na to, że coś jest z nim nie tak. No więc w długi weekend pojechał do swojej babci i tam wyszedł z domu i przepadł. Znaleźli go dopiero po jakimś czasie, w rowie już praktycznie martwego. Najprawdopodobniej ten krwiak w pewnym momencie ucisnął mu jakiś nerw, koleś zemdlał, no a wtedy krwiak pękł i co dalej to już się można domyśleć. Serce mu jeszcze biło, bo miał silny organizm, ale mózg był w stanie śmierci klinicznej, nie było w nim już ani jednej żywej komórki.
To jest naprawdę okropne, kiedy pomyślę, że któregoś dnia mogę się dowiedzieć, że ktoś, kogo znałam, albo znam po prostu przewrócił się i umarł. I na dodatek miał tylko szesnaście lat. Cholera zupełnie nie mogę przestać o tym myśleć. Oczywiście ludzie umierają i to jest całkiem naturalne, ale ja nie wiem, co bym zrobiła gdybym dowiedziała się o śmierci jakiegoś mojego kumpla, albo, co gorsza kogoś z rodziny. Chyba bym się zapłakała na śmierć. Ludzie nie umierajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Siostra w piątek to mnie u was nie będzie, bo wracamy dopiero o 19.00. Chyba, że coś się zmieni. Wymyśl coś!

komentarze 3:

LooNa | http://loona.blog.pl |
2003-11-18 18:47:11 | 213.17.178.70
serdecznie zapraszam do konkursu na naj…bloga na http://www.loona.blog.pl !!!!!!!!!!Zgłoś się nie zwlekaj, nagrody czekją!!!!!!!!!!!!!Wpadnij też na http://www.goska02.blog.pl i weź udział w takze w konkursie na naj bloga ;D !!!!!!!!!!!!

Palia | |
2003-11-21 15:43:08 | 80.51.78.15
no bo życie jest cholernie niesprawiedliwe i okrutne :(, ale pomimo swojego okrucieństwa ciągle pozostaje piękne :*. Jak widzisz nie musiałam nawet nic wymyślać(inni myślą za mnie)… widzimy się dzisiaj, cmokaski :* :* :*

Palia | |
2003-11-30 18:31:39 | 80.51.78.15
ej Siostra co to ma być? czemu ty mnie każesz pisać jak sama się obijasz co???? ty uważasz, że to uczciwe :>??? :D

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s